Albert van Wezel

Mannelijk 1885 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Albert van Wezel is geboren op 30 dec 1885 in Hengelo; en is gestorven.

    Albert is getrouwd met Margje Manden op 15 mrt 1913 (civil) in Enschede. Margje is geboren op 17 nov 1888 in Meppel; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Alida Hendrika van Wezel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 11 sep 1914 in Hengelo; is gestorven vóór 2002.
    2. 3. Lamberta Adolphine van Wezel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 mei 1918 in Hengelo; is gestorven op 5 mrt 1990 in Amsterdam.
    3. 4. Adolf Lambert van Wezel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 sep 1921 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Alida Hendrika van Wezel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1) is geboren op 11 sep 1914 in Hengelo; is gestorven vóór 2002.

    Johanna is getrouwd met Edith Gustav Johann Bokdam op 5 okt 1939 (civil) in Hengelo. Edith (zoon van Gerrit Jan Bokdam en Martha Maria Wegner) is geboren op 17 aug 1913 in Rheinhausen-Hochemmerich (Noordrijn-Westfalen), Duitsland; is gestorven op 2 jun 2002 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Lamberta Adolphine van Wezel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1) is geboren op 15 mei 1918 in Hengelo; is gestorven op 5 mrt 1990 in Amsterdam.

    Lamberta is getrouwd met Adrianus Cornelius van der Mast op 14 aug 1945 (civil) in Hengelo. Adrianus (zoon van Adrianus Cornelius van der Mast en Helena Zwirzina Golstein) is geboren op 29 nov 1918 in Hengelo; is gestorven op 25 jun 1984 in Erbach (Hessen), Duitsland. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Adolf Lambert van Wezel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1) is geboren op 2 sep 1921 in Hengelo; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Geesje Meere. Geesje (dochter van Arend Meere en Johanna Everdina Leverink) is geboren op 16 aug 1920 in Lonneker; is gestorven op 19 jun 1951 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.