Agnes Jeanne Wilhelmina van West

Vrouwelijk 1889 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Agnes Jeanne Wilhelmina van West is geboren op 3 aug 1889 in Surabaya (Oost-Java), Indonesië; en is gestorven.

    Agnes is getrouwd met Willem Cornelis van Kuijk op 3 mrt 1910 (civil) in 's-Gravenhage. Willem is geboren op 20 nov 1885 in 's-Gravenhage; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jenny Chatarine Anna van Kuijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jul 1913 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Frank van Kuijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 dec 1916 in Hengelo; is gestorven op 5 mrt 2013 in Hilversum.


Generatie: 2

  1. 2.  Jenny Chatarine Anna van Kuijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Agnes1) is geboren in jul 1913 in Hengelo; en is gestorven.

    Jenny is getrouwd met Arent Winter Witholt op 8 aug 1936 (civil) in Maarssen. Arent is geboren in 1912 in Surabaya (Oost-Java), Indonesië; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Frank van Kuijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Agnes1) is geboren op 26 dec 1916 in Hengelo; is gestorven op 5 mrt 2013 in Hilversum.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.