Hendrik VENTERINK

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Hendrik VENTERINK is gestorven in Enschede.

    Gezin/Partner: Johanna VOS. Johanna (dochter van Johan Lodewijk DE VOS en Gerrigje HAMER) is gestorven in Enschede. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrina VENTERINK  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1735 in Enschede; is gestorven op 30 nov 1819 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Hendrina VENTERINK Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren circa 1735 in Enschede; is gestorven op 30 nov 1819 in Hengelo.

    Hendrina is getrouwd met Marja Anna VAN CAMPEN op 29 sep 1900 (civil) in Hengelo. Marja (dochter van Johan George Ferdinand VAN CAMPEN en Hedwig HANSMA) is geboren in aug 1943 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Hendrina is getrouwd met Hendrik HILVERINK op 23 sep 1871 (civil) in Ambt Vollenhove. Hendrik is geboren op 8 jul 1878 in Borne; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Maria Johanna VERBAAN  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 jun 1912 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Maria Johanna VERBAAN Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Hendrina2, 1.Hendrik1) is geboren op 15 jun 1912 in Hengelo; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Johannes Jan FIKKERT op 28 nov 1934 (civil) in Apeldoorn. Johannes (zoon van Hendrik FIKKERT en Gerharda Berendina WILMINK, zoon van Albert Fokkink en Franciscus Johannes MOONEN) is geboren op 18 jul 1908 in Hengelo; is gestorven in Lyndhurst, Zuid-Afrika. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.