Aaltjen van der Vijgh

Vrouwelijk 1891 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Aaltjen van der Vijgh is geboren op 25 aug 1891 in Hengelo; en is gestorven.

    Aaltjen is getrouwd met Jan Hendrik van Beek op 22 jan 1916 (civil) in Hengelo. Jan (zoon van Reijer van Beek en Martina Hendrika Smit) is geboren op 11 jul 1891 in Zwollerkerspel; is gestorven op 13 mei 1928 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Martina Hendrika van Beek  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 apr 1916 in Hengelo; is gestorven op 25 dec 2012 in Hengelo.
    2. 3. Jan van Beek  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 jul 1919 in Hengelo; is gestorven vóór 2023.
    3. 4. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  Martina Hendrika van Beek Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aaltjen1) is geboren op 6 apr 1916 in Hengelo; is gestorven op 25 dec 2012 in Hengelo.

    Martina is getrouwd met Herman Johan Wevers in 1940 (civil) in Hengelo. Herman (zoon van Hendrik Jan Wevers en Gerritdina ter Steege) is geboren in dec 1913 in Hengelo; is gestorven op 15 feb 1960 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Jan van Beek Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aaltjen1) is geboren op 21 jul 1919 in Hengelo; is gestorven vóór 2023.

  3. 4.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aaltjen1)




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.