Clasina Wilhelmina SELJEE

Vrouwelijk 1880 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Clasina Wilhelmina SELJEE is geboren op 22 jul 1880 in Delft; en is gestorven.

    Clasina is getrouwd met Gerhardus Johannes Michaelis LAMBERTS op 24 jun 1911 (civil) in Hengelo, en is gescheiden van op 21 feb 1914 in Haarlem. Gerhardus (zoon van Helena LAMBERTS) is geboren in 1792 in Ootmarsum; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Clasina is getrouwd met Jan GEURSEN op 3 mrt 1904 (civil) in Genemuiden. Jan is geboren op 9 aug 1880 in Franeker; is gestorven op 9 feb 1957 in Zwolle. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Marinus Willem Jan GEURSEN  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 jun 1914 in Elburg; en is gestorven.
    2. 3. Willem GEURSEN  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 aug 1916 in Elburg; en is gestorven.

    Clasina is getrouwd met Aaltje VAN DEN BERG op 22 dec 1920 (civil) in Amsterdam. Aaltje is geboren op 16 jun 1891 in Amsterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Marinus Willem Jan GEURSEN Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Clasina1) is geboren op 4 jun 1914 in Elburg; en is gestorven.

    Marinus is getrouwd met Maria Gezina Schildkamp in feb 1954 (civil) in Hengelo. Maria (dochter van Henny Martin Schildkamp en Geertruida Gezina MEIJER) is geboren op 23 dec 1927 in Hengelo; is gestorven op 11 mrt 2007 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Willem GEURSEN Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Clasina1) is geboren op 14 aug 1916 in Elburg; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.