Gerhardus Steffens

Mannelijk 1840 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Gerhardus Steffens is geboren op 30 apr 1840 in Hengelo; en is gestorven.

    Gerhardus is getrouwd met Johanna Annink op 12 nov 1868 (civil) in Hengelo. Johanna (dochter van Gerrit Annink en Hermina Meijer) is geboren op 16 mei 1828 in Hengelo; is gestorven op 16 jan 1872 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gerhardus Steffens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 jul 1871 in Hengelo; is gestorven op 16 jul 1871 in Hengelo.

    Gerhardus is getrouwd met Maria Veldkamp op 19 okt 1872 (civil) in Hengelo. Maria (dochter van Gerhardus Veldkamp en Geertuid Sprakel) is geboren op 15 mei 1838 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Gerhardus Steffens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerhardus1) is geboren op 3 jul 1871 in Hengelo; is gestorven op 16 jul 1871 in Hengelo.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.