Gerhardus Hendrikus van den Beld

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Gerhardus Hendrikus van den Beld en is gestorven.

    Gezin/Partner: Wilhelmina Johanna Jansen. Wilhelmina en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrika Maria van den Beld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 16 sep 1884 in Raalte; is gestorven op 16 feb 1919 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Hendrika Maria van den Beld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerhardus1) is geboren op 16 sep 1884 in Raalte; is gestorven op 16 feb 1919 in Hengelo.

    Hendrika is getrouwd met Jacobus Antonius Henricus de Bie op 30 jul 1910 (civil) in Raalte. Jacobus is geboren op 3 aug 1881 in Losser; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Gerhardus Henricus de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 11 nov 1910 in Enschede; is gestorven op 14 feb 1932 in Rotterdam.
    2. 4. Henricus Franciscus de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 feb 1912 in Hengelo; en is gestorven.
    3. 5. Louisius Wilhelmus de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 okt 1914 in Hengelo; en is gestorven.
    4. 6. Wilhelmus Johannes de Bie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 jan 1918 in Hengelo; is gestorven op 14 jan 1918 in Hengelo.


Generatie: 3

  1. 3.  Gerhardus Henricus de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Hendrika2, 1.Gerhardus1) is geboren op 11 nov 1910 in Enschede; is gestorven op 14 feb 1932 in Rotterdam.

  2. 4.  Henricus Franciscus de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Hendrika2, 1.Gerhardus1) is geboren op 6 feb 1912 in Hengelo; en is gestorven.

  3. 5.  Louisius Wilhelmus de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Hendrika2, 1.Gerhardus1) is geboren op 28 okt 1914 in Hengelo; en is gestorven.

  4. 6.  Wilhelmus Johannes de Bie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Hendrika2, 1.Gerhardus1) is geboren op 1 jan 1918 in Hengelo; is gestorven op 14 jan 1918 in Hengelo.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.