Willemina Redemeijer

Vrouwelijk 1881 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Willemina Redemeijer is geboren op 18 feb 1881 in Hilversum; en is gestorven.

    Willemina is getrouwd met Teunis Johannes Baake op 24 jul 1905 (civil) in Hengelo. Teunis (zoon van Hendrik Baake en Johanna Gezina Leurink) is geboren op 31 jul 1877 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrika Johanna Baake  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 okt 1908 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Hendrik Engelbert Johan Baake  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 jan 1918 in Hengelo; is gestorven op 24 mrt 2007 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Hendrika Johanna Baake Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willemina1) is geboren op 2 okt 1908 in Hengelo; en is gestorven.

    Hendrika is getrouwd met Jan Rudolf Abraham Bisschop op 27 mrt 1930 (civil) in Hengelo, en is gescheiden van op 23 jun 1936 in Hengelo. Jan (zoon van Jan Roelof Abraham Bisschop en Alida Maria Geertruida Bruggemann) is geboren op 26 nov 1907 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Hendrika is getrouwd met Hermannus Johannes Zweerink op 17 feb 1944 (civil) in Bergen op Zoom. Hermannus (zoon van Hermannus Johannes Zweerink en Maria Elisabeth Geertruida Hondelink) is geboren op 6 feb 1910 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Hendrik Engelbert Johan Baake Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willemina1) is geboren op 27 jan 1918 in Hengelo; is gestorven op 24 mrt 2007 in Hengelo.

    Gezin/Partner: Elisabeth Mondria. Elisabeth is geboren op 22 mrt 1919 in Enschede; is gestorven op 29 jul 2019 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.