Harmina Hendrika Nijhuis

Vrouwelijk 1873 - 1954  (81 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Harmina Hendrika Nijhuis is geboren op 7 jan 1873 in Holten; is gestorven op 25 jan 1954 in Deventer.

    Harmina is getrouwd met Willem Vunderink op 19 mei 1900 (civil) in Hengelo. Willem is geboren op 7 feb 1873 in Wierden; is gestorven op 22 aug 1939 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jan Vunderink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 18 feb 1901 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Aaltje Vunderink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 aug 1903 in Hengelo; en is gestorven.
    3. 4. Gerrit Vunderink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 sep 1906 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Jan Vunderink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Harmina1) is geboren op 18 feb 1901 in Hengelo; en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Christina Beverdam op 20 jul 1929 (civil) in Hengelo. Christina (dochter van Johan Beverdam en Aleida Berendina Nijhuis) is geboren op 27 aug 1903 in Enschede; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Aaltje Vunderink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Harmina1) is geboren op 29 aug 1903 in Hengelo; en is gestorven.

    Aaltje is getrouwd met Barend Kuipers op 6 feb 1930 (civil) in Hengelo. Barend (zoon van Hendrik Jan Kuipers en Berendina ter Waarbeek) is geboren op 2 nov 1902 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Gerrit Vunderink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Harmina1) is geboren op 17 sep 1906 in Hengelo; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.