Baukje Nijhuis

Vrouwelijk 1888 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Baukje Nijhuis is geboren op 13 mrt 1888 in Hengelo; en is gestorven.

    Baukje is getrouwd met Hendrik de Bruin op 27 aug 1910 (civil) in Hengelo. Hendrik is geboren op 27 dec 1881 in Hilversum; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Marie Gezina Johanna de Bruin  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 jan 1912 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Hendrik Piet de Bruin  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 jun 1914 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Marie Gezina Johanna de Bruin Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Baukje1) is geboren op 20 jan 1912 in Hengelo; en is gestorven.

  2. 3.  Hendrik Piet de Bruin Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Baukje1) is geboren op 23 jun 1914 in Hengelo; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.