Geertien Jansen

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Geertien Jansen en is gestorven.

    Gezin/Partner: Gerrit Koenderink alias de Wilde. Gerrit is geboren op 28 okt 1660 in Enter; is gedoopt in Rijssen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrik de Wilde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 7 okt 1688 in Enter; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Hendrik de Wilde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Geertien1) is gedoopt op 7 okt 1688 in Enter; en is gestorven.

    Hendrik is getrouwd met Berendina Arentsen Borgering op 23 feb 1721 (religious) in Enter. Berendina (dochter van Arent Borgering en Janna? IJpelo) is geboren circa 1695; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Arent Hendriks de Wilde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 7 mei 1730 in Enter; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Arent Hendriks de Wilde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Hendrik2, 1.Geertien1) is gedoopt op 7 mei 1730 in Enter; en is gestorven.

    Arent is getrouwd met Geesken Arends Scholten Effink op 18 okt 1770 (religious) in Enter. Geesken (dochter van Arend Scholten Effink en Jenneken Arendsen Borgerink) is geboren in 1748; is gestorven op 5 jan 1819 in Enter. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Hendrika de Wilde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 3 mrt 1771 in Enter; is gestorven op 9 aug 1810 in Enter.


Generatie: 4

  1. 4.  Hendrika de Wilde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Arent3, 2.Hendrik2, 1.Geertien1) is gedoopt op 3 mrt 1771 in Enter; is gestorven op 9 aug 1810 in Enter.

    Hendrika is getrouwd met Bernardus Slagers op 11 mei 1799 (civil) in Enter. Bernardus (zoon van Gerrit Jansen Slag en Gerritje Lucassen Immink) is gedoopt op 17 mrt 1773 in Rijssen; is gestorven op 26 jun 1841 in Enter. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Arnoldus Slagers (Krulke)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Enter; is gedoopt op 18 nov 1800 in Rijssen; is gestorven op 25 mei 1869 in Enter.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.