Reinstelina Johanna Kwekkeboom

Vrouwelijk 1886 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Reinstelina Johanna Kwekkeboom is geboren op 22 sep 1886 in Amsterdam; en is gestorven.

    Reinstelina is getrouwd met Hendrik Lambertus van der Linde op 25 jun 1908 (civil) in Amsterdam, en is gescheiden van op 13 jul 1936. Hendrik (zoon van Albert van der Linde en Engelina Jacoba Kwekkeboom) is geboren op 2 mrt 1883 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jan van der Linde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1910 in Amsterdam; is gestorven op 18 aug 1926 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Jan van der Linde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Reinstelina1) is geboren in 1910 in Amsterdam; is gestorven op 18 aug 1926 in Hengelo.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.