Louise Sophia Jeannette Suzanna Elizabeth Krafft

Vrouwelijk 1886 - 1959  (73 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Louise Sophia Jeannette Suzanna Elizabeth Krafft is geboren op 24 jun 1886 in Mandor (West Borneo), Indonesië; is gestorven op 7 sep 1959 in 's-Gravenhage.

    Louise is getrouwd met Pieter Gerardus Marang op 26 apr 1906 (civil) in Amsterdam, en is gescheiden van op 14 jul 1913 in 's-Gravenhage. Pieter is geboren op 1 okt 1877 in Dordrecht; is gestorven op 8 feb 1950 in Deventer. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Karel Jan Justus Pieter Marang  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 dec 1906 in Baarn; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Karel Jan Justus Pieter Marang Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Louise1) is geboren op 12 dec 1906 in Baarn; en is gestorven.

    Karel is getrouwd met Maria Leenmans op 27 jun 1934 (civil) in Rotterdam, en is gescheiden van op 26 mei 1941 in Rotterdam. Maria is geboren in 1914 in Rotterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.