Florentina Kisling

Vrouwelijk 1884 - 1954  (70 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Florentina Kisling is geboren op 20 mrt 1884 in Stad Vollenhove; is gestorven op 27 mrt 1954 in Hengelo.

    Florentina is getrouwd met Andries Keuzenkamp op 6 jul 1907 (civil) in Hengelo. Andries (zoon van Steven Keuzenkamp en Hanna Laarhuis) is geboren op 6 jul 1881 in Hengelo; is gestorven op 8 dec 1959 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Steven Johannes Hendrikus Keuzenkamp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 apr 1909 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Steven Johannes Hendrikus Keuzenkamp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Florentina1) is geboren op 22 apr 1909 in Hengelo; en is gestorven.

    Steven is getrouwd met Aaltje Assen in mei 1936 (civil) in Hengelo. Aaltje (dochter van Johannes Assen en Aaltje Siebrands) is geboren op 7 mrt 1910 in Dalen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.