Margaretha Martina Jonker

Vrouwelijk 1902 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Margaretha Martina Jonker is geboren op 28 mei 1902 in Wageningen-Benedenbuurt; en is gestorven.

    Margaretha is getrouwd met Gerben Dimmen Blanksma op 8 okt 1929 (civil) in Wageningen. Gerben is geboren op 9 okt 1902 in Rotterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Pieter Blanksma  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 dec 1930 in Hengelo; is gestorven op 22 aug 2018 in Tiel.


Generatie: 2

  1. 2.  Pieter Blanksma Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Margaretha1) is geboren op 22 dec 1930 in Hengelo; is gestorven op 22 aug 2018 in Tiel.

    Pieter is getrouwd met Geertje Johanna van Dijk op 6 jun 1957 (civil). Geertje (dochter van Hendrik van Dijk en Suzanna Renshof) is geboren op 19 okt 1932 in Hengelo; is gestorven op 1 feb 2017 in Winsum. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.