Dirkje Jens

Vrouwelijk 1888 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Dirkje Jens is geboren op 12 apr 1888 in Tiel; en is gestorven.

    Dirkje is getrouwd met Johannes Leonardus van der Kaaij op 4 okt 1913 (civil) in Lonneker. Johannes is geboren op 27 jan 1882 in Rotterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Flora Adrina van der Kaaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jul 1914 in Hengelo; is gestorven op 18 okt 1973 in Hengelo.
    2. 3. Theodorus van der Kaaij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in okt 1916 in Hengelo; is gestorven vóór 2021.
    3. 4. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  Flora Adrina van der Kaaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirkje1) is geboren in jul 1914 in Hengelo; is gestorven op 18 okt 1973 in Hengelo.

    Flora is getrouwd met Johan Frederik Staudt in nov 1939 (civil) in Hengelo. Johan (zoon van Hendrik Bernard Staudt en Anna Philipina de Haan) is geboren op 10 apr 1909 in Hengelo; is gestorven op 27 dec 1975 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Theodorus van der Kaaij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirkje1) is geboren in okt 1916 in Hengelo; is gestorven vóór 2021.

  3. 4.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirkje1)




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.