Anna Christina Anslijn

Vrouwelijk 1902 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Anna Christina Anslijn is geboren op 1 jan 1902 in Amsterdam; en is gestorven.

    Anna is getrouwd met Johan Gerrit Leusink op 29 jul 1922 (civil) in Stad Delden, en is gescheiden van op 29 jul 1947 in Stad Delden. Johan is geboren op 5 jun 1898 in Stad Delden; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Maria Catharina Leusink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in nov 1922 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  Maria Catharina Leusink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Anna1) is geboren in nov 1922 in Hengelo; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Izaäk Crama op 23 jul 1947 (civil) in Leiden. Izaäk is geboren op 12 apr 1922 in Leiden; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Anna1)




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.