Matthias Havius

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Matthias Havius en is gestorven.

    Gezin/Partner: Cornelia Baers. Cornelia en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Elisabeth Havius  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 19 okt 1640 in 's-Gravenhage; is gestorven op 30 okt 1702 in 's-Gravenhage.


Generatie: 2

  1. 2.  Elisabeth Havius Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Matthias1) is gedoopt op 19 okt 1640 in 's-Gravenhage; is gestorven op 30 okt 1702 in 's-Gravenhage.

    Elisabeth is getrouwd met Cornelis van Aarssen van Boeculoe op 11 sep 1666 (religious) in 's-Gravenhage. Cornelis (zoon van Cornelis van Aerssen tot Wernhout en Anna Jacobs Cats) is gedoopt op 20 okt 1638 in Breda; is gestorven circa 1706. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Wilhelm van Aarssen van Boeculoe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1673; is gestorven in 1694.
    2. 4. Cornelia van Aarssen van Boeculoe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1680; en is gestorven.
    3. 5. Maria van Aarssen van Boeculoe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1682; is gedoopt op 25 mrt 1682 in Lonneker; is gestorven op 1 jun 1761 in 's-Gravenhage.
    4. 6. Amaathe van Aarssen van Boeculoe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    5. 7. Jacob van Aarssen van Boeculoe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1732 in 's-Gravenhage.
    6. 8. Elisabeth van Aerssen van Boeculoe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Wilhelm van Aarssen van Boeculoe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Elisabeth2, 1.Matthias1) is geboren in 1673; is gestorven in 1694.

  2. 4.  Cornelia van Aarssen van Boeculoe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Elisabeth2, 1.Matthias1) is geboren in 1680; en is gestorven.

  3. 5.  Maria van Aarssen van Boeculoe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Elisabeth2, 1.Matthias1) is geboren in 1682; is gedoopt op 25 mrt 1682 in Lonneker; is gestorven op 1 jun 1761 in 's-Gravenhage.

    Maria is getrouwd met Francois Aerssen tot Sommelsdijk op 22 mei 1712 (religious) in 's-Gravenhage. Francois en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 6.  Amaathe van Aarssen van Boeculoe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Elisabeth2, 1.Matthias1) en is gestorven.

  5. 7.  Jacob van Aarssen van Boeculoe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Elisabeth2, 1.Matthias1) is gestorven in 1732 in 's-Gravenhage.

    Jacob is getrouwd met Amarante Junius in 1706 (religious). Amarante is gestorven in 1745 in 's-Gravenhage. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Cornelis Jan van Aarssen van Boeculoe  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1709; is gestorven in 1712.

  6. 8.  Elisabeth van Aerssen van Boeculoe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Elisabeth2, 1.Matthias1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Robert de Mann. Robert en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 4

  1. 9.  Cornelis Jan van Aarssen van Boeculoe Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Jacob3, 2.Elisabeth2, 1.Matthias1) is geboren in 1709; is gestorven in 1712.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.