Dorothea ten Harmsen

Vrouwelijk 1900 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Dorothea ten Harmsen is geboren op 23 nov 1900 in Hengelo; en is gestorven.

    Dorothea is getrouwd met Johannes Albertus Philippus Hammink in 1921 (civil) in Hengelo. Johannes is geboren op 23 nov 1899 in Ambt Almelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Lucie Geertruida Hammink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jun 1925 in Almelo; is gestorven op 28 mrt 2013 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Lucie Geertruida Hammink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dorothea1) is geboren in jun 1925 in Almelo; is gestorven op 28 mrt 2013 in Hengelo.

    Lucie is getrouwd met J. Mackenbach in 1950 (civil) in Leeuwarden. J. is geboren in 1927; is gestorven op 19 jan 2010 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.