Eerst Adriaenz. Oostrum

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Eerst Adriaenz. Oostrum is geboren in Bunnik; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Ariën Ernsten Oostrum  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Lopiker-Kapel; is gestorven in Lopiker-Kapel.


Generatie: 2

  1. 2.  Ariën Ernsten Oostrum Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Eerst1) is geboren in Lopiker-Kapel; is gestorven in Lopiker-Kapel.

    Ariën is getrouwd met Marrietje Claassen Blom op 26 mei 1661 (religious) in Lopik. Marrietje is geboren in Lopik; is gestorven in Lopik. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Pieter Ariens Oostrom  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven op 30 sep 1747 in Jaarsveld.


Generatie: 3

  1. 3.  Pieter Ariens Oostrom Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Ariën2, 1.Eerst1) is gestorven op 30 sep 1747 in Jaarsveld.

    Pieter is getrouwd met Jannigje Cornelisdr. Bode op 30 jul 1699 (religious) in Jaarsveld. Jannigje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Grietje Pieters van Oostrum  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1708 in Jaarsveld; is gestorven in 1772 in Jaarsveld.


Generatie: 4

  1. 4.  Grietje Pieters van Oostrum Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Pieter3, 2.Ariën2, 1.Eerst1) is geboren in 1708 in Jaarsveld; is gestorven in 1772 in Jaarsveld.

    Grietje is getrouwd met Jan Cornelis Stigter in 1728 (religious) in Willige Langerak. Jan is geboren in 1703 in Willige Langerak; is gestorven in 1777 in Jaarsveld. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Cornelis Jans Stigter  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 mrt 1731 in Willige Langerak; is gedoopt op 23 mrt 1731 in Willige Langerak; is gestorven op 15 apr 1807.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.