Hermannus Aaftink

Mannelijk 1901 - 1960  (59 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Hermannus Aaftink is geboren op 18 feb 1901 in Hengelo; is gestorven op 4 mrt 1960 in Hengelo.

    Hermannus is getrouwd met Johanna ter Horst op 22 apr 1926 (civil) in Hengelo. Johanna (dochter van Jan ter Horst en Henriëtte Geuvers) is geboren op 11 feb 1899 in Hengelo; is gestorven op 22 dec 1948 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Henriëtte Aaltje Aaftink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 16 nov 1927 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Herman Jan Aaftink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 sep 1933 in Hengelo; en is gestorven.

    Hermannus is getrouwd met Hendrika Johanna van der Meer op 30 nov 1950 (civil) in Borne. Hendrika (dochter van Jan van der Meer en Tonia Zwarthoff) is geboren op 25 apr 1905 in Hengelo; is gestorven op 27 dec 1990 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Henriëtte Aaltje Aaftink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hermannus1) is geboren op 16 nov 1927 in Hengelo; en is gestorven.

  2. 3.  Herman Jan Aaftink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hermannus1) is geboren op 2 sep 1933 in Hengelo; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.