Leonardus Jacobus van Duijl

Mannelijk 1878 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Leonardus Jacobus van Duijl is geboren op 13 sep 1878 in Zegwaart; en is gestorven.

    Leonardus is getrouwd met Marrigje Kreulen op 15 jun 1901 (civil) in Hengelo. Marrigje (dochter van Harmen Pieter Kreulen en Hendrika Willemina Karstenberg) is geboren op 20 feb 1882 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Harmen Pieter van Duijl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 nov 1901 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Hendrik Wilhelm van Duijl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 feb 1903 in Hengelo; en is gestorven.
    3. 4. Leonardus Jan Hermanus van Duijl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 okt 1905 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Harmen Pieter van Duijl Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Leonardus1) is geboren op 29 nov 1901 in Hengelo; en is gestorven.

  2. 3.  Hendrik Wilhelm van Duijl Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Leonardus1) is geboren op 9 feb 1903 in Hengelo; en is gestorven.

  3. 4.  Leonardus Jan Hermanus van Duijl Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Leonardus1) is geboren op 29 okt 1905 in Hengelo; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.