Oslak van Arigh

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Oslak van Arigh

    Gezin/Partner: NN NN. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Osburh van Arigh  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 810; is gestorven na 876.


Generatie: 2

  1. 2.  Osburh van Arigh Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Oslak1) is geboren circa 810; is gestorven na 876.

    Osburh is getrouwd met Koning Aethelwulf van Engeland in 830 (civil), en is gescheiden van circa 853. Koning (zoon van Koning Egbert (de Grote) van Engeland en Readburh "regis francorum sororia") is geboren circa 800; is gestorven op 18 jan 858. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Alfred I. van Wessex ("de Grote")  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 849 in Wantage; is gestorven op 28 okt 901.


Generatie: 3

  1. 3.  Alfred I. van Wessex ("de Grote") Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Osburh2, 1.Oslak1) is geboren in 849 in Wantage; is gestorven op 28 okt 901.

    Alfred is getrouwd met Ealswyth (Alswitha) van Gaini in 868 (civil). Ealswyth (dochter van Graaf Aethelred van Gaini (Mucil) en Eadburth van Mercia) is geboren in 850; is gestorven in 903. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Edward I the Elder van Engeland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 869; is gestorven op 17 jul 924 in Farndon; is begraven in Winchester.
    2. 5. Elftrud van Wessex  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 870; is gestorven op 7 jun 929; is begraven in Gent.


Generatie: 4

  1. 4.  Edward I the Elder van Engeland Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Alfred3, 2.Osburh2, 1.Oslak1) is geboren in 869; is gestorven op 17 jul 924 in Farndon; is begraven in Winchester.

    Edward is getrouwd met Aelfleda van Bernicia circa 890 (civil). Aelfleda (dochter van Athelm van Bernicia en NN NN) is geboren circa 870; is gestorven vóór 919. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Eadgyfu van Engeland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 896; is gestorven na 951.
    2. 7. Edith van Engeland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 910; is gestorven op 26 jan 946; is begraven in Maagdenburg, Dom.

    Edward is getrouwd met Edgiva van Kent circa 919 (civil). Edgiva (dochter van Sighelm van Kent en NN NN) is geboren circa 893; is gestorven na 961. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Edmund I. van Engeland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 922; is gestorven op 25 mei 946 in Pucklechurch.

  2. 5.  Elftrud van Wessex Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Alfred3, 2.Osburh2, 1.Oslak1) is geboren circa 870; is gestorven op 7 jun 929; is begraven in Gent.

    Elftrud is getrouwd met Boudewijn II van Vlaanderen in 884 (civil). Boudewijn (zoon van Boudewijn I van Vlaanderen ("de Goede") en Judith van West-Francie) is geboren circa 864; is gestorven op 10 sep 918; is begraven in Gent. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Arnulf I van Vlaanderen ("de Grote")  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 888; is gestorven op 27 mrt 964.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.