Hendrikjen Jansen

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Hendrikjen Jansen en is gestorven.

    Gezin/Partner: Gerrit Jan Egberts. Gerrit en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Willemine Egberts  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1800 in Hellendoorn; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Willemine Egberts Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrikjen1) is geboren in 1800 in Hellendoorn; en is gestorven.

    Willemine is getrouwd met Johannes Lodeweges op 4 feb 1846 (civil) in Wierden. Johannes (zoon van Theunis Lodeweges en Geesken de Wilde) is geboren in 1809 in Markelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.