Johannes BRINKHUIS

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Johannes BRINKHUIS en is gestorven.

    Gezin/Partner: Aleijda. Aleijda en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Catharina BRINKHUIS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven circa 1798.


Generatie: 2

  1. 2.  Catharina BRINKHUIS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johannes1) is gestorven circa 1798.

    Catharina is getrouwd met Hendrik GRAAS op 30 nov 1794 (religious) in Hengelo. Hendrik (zoon van Hendrika Jozephina GRAAVE en Rozina MOLENVELD) is gedoopt in 1763 in Schöppingen (Noordrijn-Westfalen) Duitsland; is gestorven op 11 okt 1837 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Joannes GRAAS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 16 okt 1796 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 4. Jannes GRAAS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1798 in Hengelo; is gestorven op 18 feb 1863 in Hengelo.


Generatie: 3

  1. 3.  Joannes GRAAS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Catharina2, 1.Johannes1) is geboren op 16 okt 1796 in Hengelo; en is gestorven.

  2. 4.  Jannes GRAAS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Catharina2, 1.Johannes1) is geboren in 1798 in Hengelo; is gestorven op 18 feb 1863 in Hengelo.

    Jannes is getrouwd met Willem Lodewijk MATERS in sep 1961 (civil), en is gescheiden van in 1980. Willem (zoon van Willem Alexander Paul Frederik Lodewijk MATERS en Gese GIESBERT, zoon van Rosa MEIJBERG en Gerdina Christina FOEKEN) is geboren op 14 dec 1912 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jannes is getrouwd met Maria Theresia SPOOR op 15 mei 1835 (civil) in Hengelo. Maria (dochter van Berendina SPRAKEL en Geertruida Johanna JANSEN, dochter van Theodorus Wilhelmus SPOOR en Maria MORSMAN) is geboren in 1803 in Hengelo; is gestorven op 18 dec 1854 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Catharina GRAAS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 jul 1836 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 6. Hendrika Maria GRAAS  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 jan 1841 in Hengelo; is gestorven op 16 sep 1925 in Almelo.


Generatie: 4

  1. 5.  Catharina GRAAS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Jannes3, 2.Catharina2, 1.Johannes1) is geboren op 13 jul 1836 in Hengelo; en is gestorven.

    Catharina is getrouwd met Jannes BENNINK op 16 jan 1851 (civil) in Geertruidenberg. Jannes en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Henderick BENNINCK  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 apr 1652 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 8. Janna BENNINK  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 mrt 1805 in Hengelo-Woolde; is gedoopt op 13 mrt 1805 in Hengelo; en is gestorven.
    3. 9. Geesken Lucassen BENNINCK  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    4. 10. Catharina Aleida BENNINK  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 okt 1894 in Hengelo-Woolde; en is gestorven.

  2. 6.  Hendrika Maria GRAAS Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Jannes3, 2.Catharina2, 1.Johannes1) is geboren op 13 jan 1841 in Hengelo; is gestorven op 16 sep 1925 in Almelo.

    Hendrika is getrouwd met Gerrit Jan BLEEKEN op 2 mei 1862 (civil) in Hengelo. Gerrit (zoon van Gerard BLANKEVOORT en Willem Hendrik OVERWEG) is geboren op 10 jan 1831 in Goor; is gestorven op 17 okt 1863 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. Jacoba BLEEKEN  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 mei 1862 in Hengelo; is gestorven op 23 mrt 1868 in Ambt Almelo.

    Hendrika is getrouwd met Johannes Hendrikus SCHIPHORST op 23 sep 1864 (civil) in Hengelo. Johannes is geboren op 18 mrt 1839 in Stad Almelo; is gestorven op 24 jul 1869 in Ambt Almelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Hendrika is getrouwd met Jacob SPEK op 21 okt 1871 (civil) in Ambt Almelo. Jacob (zoon van Jenneken Gerrits SPEKENBRINCK en Maria WILMINK) is geboren in 1828 in Grootebroek en Lutjebroek; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.