Gerrit Jan Oldenamsen

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Gerrit Jan Oldenamsen

    Gezin/Partner: Geertjen Lonneman. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Arend Harmen Oldenamsen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1825 in Diepenheim; is gestorven in 1881 in Deventer.


Generatie: 2

  1. 2.  Arend Harmen Oldenamsen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerrit1) is geboren in 1825 in Diepenheim; is gestorven in 1881 in Deventer.

    Arend is getrouwd met Maria Fokkink op 5 feb 1853 (civil) in Diepenheim. Maria (dochter van Gerrit Fokkink en Lammerdina Kolkmans) is geboren in 1827 in Diepenveen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Alberdina Oldenamsen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1856 in Diepenheim; is gestorven vóór 1940.


Generatie: 3

  1. 3.  Alberdina Oldenamsen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Arend2, 1.Gerrit1) is geboren in 1856 in Diepenheim; is gestorven vóór 1940.

    Alberdina is getrouwd met Roelof Grootehaar op 12 dec 1881 (civil) in Diepenheim. Roelof (zoon van Albert Groote Haar en Berendina Tragter) is geboren in 1851 in Vorden; is gestorven in 1897 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Alberdina Grootehaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1886 in Goor; is gestorven op 19 jan 1971 in Hengelo.


Generatie: 4

  1. 4.  Alberdina Grootehaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Alberdina3, 2.Arend2, 1.Gerrit1) is geboren in 1886 in Goor; is gestorven op 19 jan 1971 in Hengelo.

    Alberdina is getrouwd met Leonardus Gerhardus Meulman op 23 jun 1906 (civil) in Hengelo. Leonardus (zoon van Bernardus Meulman en Gerritdina Gezina Slot) is geboren in 1881 in Denekamp; is gestorven op 5 dec 1962 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Gerrit Meulman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 nov 1910 in Hengelo; is gestorven op 24 apr 1958 in Hengelo.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.