Catharina Botterhuijs

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Catharina Botterhuijs en is gestorven.

    Catharina is getrouwd met Jannes op de Steege op 27 mei 1776 (civil) in Hengelo. Jannes en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Mina ten Steegen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1783; is gestorven op 13 apr 1813 in Hengelo.
    2. 3. Gertruid ter Steege  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1786 in Hengelo; en is gestorven.
    3. 4. Bernardina ter Steege  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 sep 1790 in Delden; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Mina ten Steegen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Catharina1) is geboren in 1783; is gestorven op 13 apr 1813 in Hengelo.

  2. 3.  Gertruid ter Steege Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Catharina1) is geboren in 1786 in Hengelo; en is gestorven.

    Gertruid is getrouwd met Hermannes Mukotte op 9 dec 1814 (civil) in Hengelo. Hermannes (zoon van Johannes Mukotte en Susanna Mukotte) is geboren in 1786 in Weerselo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Bernardina ter Steege Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Catharina1) is gedoopt op 24 sep 1790 in Delden; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.