Gerardus Joannes Moleman op Vasterink

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Gerardus Joannes Moleman op Vasterink en is gestorven.

    Gezin/Partner: Willemina Vasterink. Willemina en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Geertruid Moleman op Vasterink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt circa 1800; is gestorven op 6 nov 1834 in Weerselo-Hasselo.


Generatie: 2

  1. 2.  Geertruid Moleman op Vasterink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerardus1) is gedoopt circa 1800; is gestorven op 6 nov 1834 in Weerselo-Hasselo.

    Geertruid is getrouwd met Geradus Joannes Lukes op Wienk op 4 jul 1832 (civil) in Weerselo. Geradus (zoon van Hermannus Lukes op Weeginck en Petronella Weeginck) is geboren in Hasselo; is gedoopt op 28 apr 1802 in Statie Deurningen; is gestorven op 18 jun 1864 in Weerselo-Hasselo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Gerrit Jan Lucas op Wienk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    2. 4. Hermina Lucas op Wienk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1834 in Weerselo; is gestorven op 5 apr 1894 in Weerselo-Hasselo.


Generatie: 3

  1. 3.  Gerrit Jan Lucas op Wienk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Geertruid2, 1.Gerardus1) en is gestorven.

  2. 4.  Hermina Lucas op Wienk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Geertruid2, 1.Gerardus1) is geboren in 1834 in Weerselo; is gestorven op 5 apr 1894 in Weerselo-Hasselo.

    Hermina is getrouwd met Jannes Aarninkhof op 22 okt 1864 (civil) in Weerselo. Jannes (zoon van Gerrit Jan Aarninkhof en Hermina Geerink) is geboren in 1833; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Johannes Aarninkhof op Wegink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 5.  Johannes Aarninkhof op Wegink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Hermina3, 2.Geertruid2, 1.Gerardus1) en is gestorven.

    Johannes is getrouwd met Johanna Kamphuis op 23 jun 1897 (civil) in Weerselo. Johanna en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Johannes is getrouwd met Geziena Susanne Helthuis op 31 jan 1901 (civil) in Weerselo. Geziena en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Johan Herman Aarninkhof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1902 in Weerselo; en is gestorven.
    2. 7. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.