Bernardina Gerritdina BEVERDAM

Vrouwelijk 1824 - 1876  (51 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Bernardina Gerritdina BEVERDAM is geboren op 18 nov 1824 in Wierden; is gestorven op 26 jul 1876 in Losser.

    Bernardina is getrouwd met Heinrich Wilhelm WINTERBERG op 6 okt 1853 (civil) in Wierden. Heinrich (zoon van Johan Friedrich WINTERBERG en Anna Helena Theodora BÄKER) is geboren op 12 mei 1808 in Essen (Noordrijn-Westfalen) Duitsland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hermina Johanna Carolina WINTERBERG  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1855 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Herman Gerrit WINTERBERG  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 feb 1857 in Hengelo; is gestorven op 4 aug 1939 in Enschede.
    3. 4. Johan Carel WINTERBERG  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 16 aug 1859 in Hengelo; en is gestorven.
    4. 5. Adriaan WINTERBERG  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1862 in Hengelo; en is gestorven.
    5. 6. Hendrik WINTERBERG  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1862; is gestorven op 3 jan 1863 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Hermina Johanna Carolina WINTERBERG Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Bernardina1) is geboren in 1855 in Hengelo; en is gestorven.

  2. 3.  Herman Gerrit WINTERBERG Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Bernardina1) is geboren op 5 feb 1857 in Hengelo; is gestorven op 4 aug 1939 in Enschede.

    Herman is getrouwd met Aleida AAFTINK op 13 nov 1879 (civil) in Lonneker. Aleida is geboren in 1860; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Johan Carel WINTERBERG Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Bernardina1) is geboren op 16 aug 1859 in Hengelo; en is gestorven.

    Johan is getrouwd met Catharina Willemina KAPPERT op 25 okt 1900 (civil) in Enschede. Catharina is geboren op 10 mrt 1860 in Lochem; is gestorven op 3 mrt 1934 in Enschede. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 5.  Adriaan WINTERBERG Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Bernardina1) is geboren in 1862 in Hengelo; en is gestorven.

    Adriaan is getrouwd met Berendina JACOBS op 2 okt 1890 (civil) in Enschede. Berendina is geboren in 1868 in Lonneker; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Hendrina Berendina WINTERBERG  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1895 in Enschede; en is gestorven.
    2. 8. Jan Hendrik Willem WINTERBERG  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1897 in Enschede; en is gestorven.
    3. 9. Lina WINTERBERG  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1903; en is gestorven.

  5. 6.  Hendrik WINTERBERG Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Bernardina1) is geboren in 1862; is gestorven op 3 jan 1863 in Hengelo.


Generatie: 3

  1. 7.  Hendrina Berendina WINTERBERG Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Adriaan2, 1.Bernardina1) is geboren in 1895 in Enschede; en is gestorven.

  2. 8.  Jan Hendrik Willem WINTERBERG Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Adriaan2, 1.Bernardina1) is geboren in 1897 in Enschede; en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Hermina Geertina NIJLAND op 28 dec 1929 (civil) in Enschede. Hermina is geboren in 1900 in Bocholt (Noordrijn-Westfalen) Duitsland; is gestorven op 10 jun 1936 in Enschede. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 9.  Lina WINTERBERG Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Adriaan2, 1.Bernardina1) is geboren in 1903; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.