Antonia Zorn

Vrouwelijk 1877 - 1945  (67 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Antonia Zorn is geboren op 24 okt 1877 in Meppel; is gestorven op 17 jun 1945 in Hengelo.

    Antonia is getrouwd met Herman Maas op 25 jul 1903 (civil) in Hengelo. Herman (zoon van Jan Christiaan Maas en Gerritje Veenhuizen) is geboren op 30 apr 1879 in Hengelo; is gestorven op 4 apr 1949 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gerritje Maas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 jun 1904 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Trijntje Maas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 apr 1907 in Hengelo; en is gestorven.
    3. 4. Jan Christiaan Maas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 jul 1908 in Hengelo; en is gestorven.
    4. 5. Johanna Antonia Maas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 19 sep 1911 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Gerritje Maas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Antonia1) is geboren op 8 jun 1904 in Hengelo; en is gestorven.

    Gerritje is getrouwd met Hendrik Jansen op 16 feb 1924 (civil) in Hengelo. Hendrik (zoon van Hermannus Jansen en Johanna Geertruida Stegeman) is geboren op 29 sep 1903 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Johanna Hermanna Jansen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jun 1924 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 7. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 3.  Trijntje Maas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Antonia1) is geboren op 15 apr 1907 in Hengelo; en is gestorven.

  3. 4.  Jan Christiaan Maas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Antonia1) is geboren op 9 jul 1908 in Hengelo; en is gestorven.

  4. 5.  Johanna Antonia Maas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Antonia1) is geboren op 19 sep 1911 in Hengelo; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Engelbertus Gezinus Johannes Wilmink in mrt 1936 (civil) in Hengelo. Engelbertus (zoon van Carel Wilmink en Dina Weegink) is geboren op 12 aug 1909 in Stad Almelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Dini Antonia Wilmink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jan 1938 in Hengelo; is gestorven op 11 aug 2016 in Hengelo.


Generatie: 3

  1. 6.  Johanna Hermanna Jansen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Gerritje2, 1.Antonia1) is geboren in jun 1924 in Hengelo; en is gestorven.

  2. 7.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Gerritje2, 1.Antonia1)

  3. 8.  Dini Antonia Wilmink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Johanna2, 1.Antonia1) is geboren in jan 1938 in Hengelo; is gestorven op 11 aug 2016 in Hengelo.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.