Jan TER WELLE

Mannelijk 1893 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Jan TER WELLE is geboren op 1 jan 1893 in Hengelo; en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Johannes WEGTER in jan 1962 (civil) in Enschede. Johannes (zoon van Jan WEGTER en Johanna Maria STOELERS) is geboren op 13 aug 1828 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Jan is getrouwd met Frederika SCHOUWINK op 26 jun 1919 (civil) in Hengelo. Frederika (dochter van Frederik SCHOUWINK en Janna LIPPINKHOF, dochter van Frederik SCHOUWINK en Johanna Wilhelmina ROS) is geboren op 15 sep 1892 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Janna Hendrina TER WELLE  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in sep 1921 in Hengelo; is gestorven in 2011.
    2. 3. Hendrina Johanna TER WELLE  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in okt 1924 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Janna Hendrina TER WELLE Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jan1) is geboren in sep 1921 in Hengelo; is gestorven in 2011.

    Gezin/Partner: Christiaan Gerrit WOLBERINK. Christiaan (zoon van Eduard WOLBERINK en Gerritdina STROOKAPPE) is geboren op 1 apr 1917 in Hengelo; is gestorven op 9 aug 2002 in Meppel. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Eduard Jan WOLBERINK  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1953 in Hengelo; is gestorven op 25 aug 1956 in Hengelo.

  2. 3.  Hendrina Johanna TER WELLE Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jan1) is geboren in okt 1924 in Hengelo; en is gestorven.

    Hendrina is getrouwd met Gerritdina OOSTERHOLT op 15 nov 1912 (civil) in Borne. Gerritdina (dochter van Willem Hendrik OOSTERHOLT en Jansje VAN DRUMPT) is geboren op 24 jul 1946 in Hengelo; is gestorven op 5 jan 2017 in Eibergen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Wijnand OOSTERHOF  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jun 1923 in Enschede; is gestorven op 29 mrt 1991 in Goes.
    2. 6. Willemina Gerritdina Jantina OOSTERHOF  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 sep 1909 in Enschede; en is gestorven.
    3. 7. Albertus Hermanus Oude Engberink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 nov 1923 in Zenderen; is gestorven op 24 mrt 2001 in Hengelo.


Generatie: 3

  1. 4.  Eduard Jan WOLBERINK Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Janna2, 1.Jan1) is geboren in 1953 in Hengelo; is gestorven op 25 aug 1956 in Hengelo.

  2. 5.  Wijnand OOSTERHOF Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Hendrina2, 1.Jan1) is geboren in jun 1923 in Enschede; is gestorven op 29 mrt 1991 in Goes.

    Gezin/Partner: Johanna Wilhelmina KONING. Johanna (dochter van Anna Geertruida KONING en Albertus Arnold BOKS) is geboren op 8 okt 1908 in Oosterbeek; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Wijnand is getrouwd met Doetje KUITERT in sep 1948 (civil) in Enschede. Doetje (dochter van Theodorus Gerhardus KUPPER en Gerrit Jan NIJHOF) is geboren op 23 mrt 1925 in Enschede; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 6.  Willemina Gerritdina Jantina OOSTERHOF Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Hendrina2, 1.Jan1) is geboren op 24 sep 1909 in Enschede; en is gestorven.

    Willemina is getrouwd met Ele NAP in mei 1943 (civil) in Hengelo. Ele (zoon van Johannes Albertus Nieuwenhuis en Maria KAMERS) is geboren op 27 sep 1888 in Groningen; is gestorven op 3 mei 1972 in Driebergen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Willemina is getrouwd met Hendrik BERKEL op 25 aug 1928 (civil) in Hengelo. Hendrik (zoon van Gerrit Jan BERKEL en Geertruida DE GROOT) is geboren op 17 mei 1905 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 7.  Albertus Hermanus Oude Engberink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Hendrina2, 1.Jan1) is geboren op 28 nov 1923 in Zenderen; is gestorven op 24 mrt 2001 in Hengelo.

    Albertus is getrouwd met Cornelia van Dam op 25 feb 1954 (civil) in Hengelo. Cornelia is geboren op 6 jun 1931 in Rotterdam; is gestorven op 18 dec 2016 in Almelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.