Hendrika Anna van van Wilsum

Vrouwelijk 1897 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Hendrika Anna van van Wilsum is geboren op 29 apr 1897 in Baarn; en is gestorven.

    Hendrika is getrouwd met Franciscus Aloysius de Kerf op 26 mei 1922 (civil) in Baarn. Franciscus (zoon van Aloisius Eugenius de de Kerf en Frederika Hermina Jansen) is geboren op 7 nov 1896 in Deventer; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Frederika Hermina de Kerf  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in sep 1923 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Frederika Hermina de Kerf Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrika1) is geboren in sep 1923 in Hengelo; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.