Hendrik Cornelis Bertram

Mannelijk 1876 - 1954  (77 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Hendrik Cornelis Bertram is geboren op 7 nov 1876 in Lonneker-Driene; is gestorven op 19 jan 1954 in 's-Gravenhage.

    Hendrik is getrouwd met Aaltje Buddingh op 22 jul 1896 (civil) in Zutphen. Aaltje is geboren op 28 jan 1873 in Zutphen; is gestorven op 19 dec 1926 in Zutphen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrik Cornelis Bertram  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 feb 1900 in Zwolle; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Hendrik Cornelis Bertram Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren op 6 feb 1900 in Zwolle; en is gestorven.

    Hendrik is getrouwd met Johanna Margaretha Stroekman op 15 jan 1927 (civil) in Hengelo. Johanna (dochter van Gerhard Stroekman en Joahnna Margaretha Brugman) is geboren op 28 jul 1904 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.