Hendrik van Weeghel

Mannelijk 1894 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Hendrik van Weeghel is geboren op 23 sep 1894 in Nederhorst den Berg; en is gestorven.

    Hendrik is getrouwd met Elisabeth van Asselt op 14 sep 1923 (civil) in Nederhorst den Berg. Elisabeth is geboren op 2 mei 1904 in Nederhorst den Berg; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Dries van Weeghel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jun 1926 in Weerselo; is gestorven op 23 aug 2015.
    2. 3. Kornelis Hendrik van Weeghel  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 jun 1942 in Hengelo; is gestorven op 25 jun 2018 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Dries van Weeghel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren in jun 1926 in Weerselo; is gestorven op 23 aug 2015.

    Gezin/Partner: Ans Sissing. Ans (dochter van Jakob Sissing en Henderkje Aalders) is geboren in jan 1929 in Almelo; is gestorven op 9 sep 2015 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Kornelis Hendrik van Weeghel Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren op 1 jun 1942 in Hengelo; is gestorven op 25 jun 2018 in Hengelo.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.