Johanna Maria Cok

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Johanna Maria Cok en is gestorven.

    Gezin/Partner: Jacob de Jong. Jacob en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jacobus Wouter de Jong  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1860 in Schoonhoven; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Jacobus Wouter de Jong Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in 1860 in Schoonhoven; en is gestorven.

    Jacobus is getrouwd met Alida de Groot op 22 sep 1882 (civil) in Jaarsveld. Alida (dochter van Gerrit Ariesz. de Groot en Jannigie den Oudsten) is geboren op 9 nov 1861 in Jaarsveld; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.