Gezina Spaai

Vrouwelijk 1896 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Gezina Spaai is geboren op 28 okt 1896 in Hengelo; en is gestorven.

    Gezina is getrouwd met Arnoldus van Ballegooij op 23 aug 1918 (civil) in Hengelo. Arnoldus is geboren op 10 feb 1893 in Lithoijen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Wilhelmus Johannes van Ballegooij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jul 1919 in Hengelo; is gestorven vóór 2024.
    2. 3. Lambertus Hermannus van Ballegooij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jan 1922 in Hengelo; en is gestorven.
    3. 4. Hermina Mathilda van Ballegooij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in apr 1923 in Hengelo; en is gestorven.
    4. 5. Arnoldus Theodorus Johannes van Ballegooij  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 nov 1927; is gestorven op 11 nov 2013 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Wilhelmus Johannes van Ballegooij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gezina1) is geboren in jul 1919 in Hengelo; is gestorven vóór 2024.

  2. 3.  Lambertus Hermannus van Ballegooij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gezina1) is geboren in jan 1922 in Hengelo; en is gestorven.

  3. 4.  Hermina Mathilda van Ballegooij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gezina1) is geboren in apr 1923 in Hengelo; en is gestorven.

  4. 5.  Arnoldus Theodorus Johannes van Ballegooij Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gezina1) is geboren op 10 nov 1927; is gestorven op 11 nov 2013 in Hengelo.

    Arnoldus is getrouwd met Adriana de Wit in 1962 (civil) in Amsterdam. Adriana is geboren op 25 nov 1929 in Rotterdam; is gestorven op 26 mrt 2025 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.