Angela Satink

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Angela Satink en is gestorven.

    Gezin/Partner: Roelof ten Welberg. Roelof is gestorven vóór 1716. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Angela is getrouwd met Gerrit ter Elst op 4 apr 1716 (religious) in Delden. Gerrit en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Janna Elst  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 7 mrt 1717 in Delden; en is gestorven.
    2. 3. Roelof Els  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 7 nov 1723 in Delden; en is gestorven.
    3. 4. Roelof Els  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 13 jul 1725 in Delden; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Janna Elst Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Angela1) is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 7 mrt 1717 in Delden; en is gestorven.

  2. 3.  Roelof Els Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Angela1) is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 7 nov 1723 in Delden; en is gestorven.

  3. 4.  Roelof Els Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Angela1) is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 13 jul 1725 in Delden; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Trijntje ter Haggereijs. Trijntje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Engele ter Els  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 3 mei 1761 in Delden; en is gestorven.
    2. 6. Henrica ter Els  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 3 jul 1763 in Delden; en is gestorven.
    3. 7. Geesken ter Els  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 23 okt 1765 in Delden; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 5.  Engele ter Els Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Roelof2, 1.Angela1) is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 3 mei 1761 in Delden; en is gestorven.

  2. 6.  Henrica ter Els Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Roelof2, 1.Angela1) is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 3 jul 1763 in Delden; en is gestorven.

  3. 7.  Geesken ter Els Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Roelof2, 1.Angela1) is geboren in Ambt Delden-Deldenerbroek; is gedoopt op 23 okt 1765 in Delden; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.