Gerridina Wilhelmina Peddemos

Vrouwelijk 1913 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Gerridina Wilhelmina Peddemos is geboren op 29 mei 1913 in Fensdorf (Rijnland-Palts), Duitsland; en is gestorven.

    Gerridina is getrouwd met G.J. Geerdink in feb 1938 (civil) in Hengelo. G.J. is geboren in 1912; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Gerritdina Geerdink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in jul 1939 in Hengelo; is gestorven op 15 okt 2015 in Hengelo.
    2. 3. Hendrik Gerrit Geerdink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 sep 1950 in Hengelo; is gestorven op 4 sep 2016 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Gerritdina Geerdink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerridina1) is geboren in jul 1939 in Hengelo; is gestorven op 15 okt 2015 in Hengelo.

    Johanna is getrouwd met Hendrik Holthuis in jun 1963 (civil) in Hengelo. Hendrik (zoon van Jan Holthuis en Bartha Kolk) is geboren op 1 mei 1938 in Hengelo; is gestorven op 2 sep 2025 in Borne. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Hendrik Gerrit Geerdink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gerridina1) is geboren op 30 sep 1950 in Hengelo; is gestorven op 4 sep 2016 in Hengelo.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.