Johanna Berendina Oude Engberink

Vrouwelijk 1908 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Johanna Berendina Oude Engberink is geboren op 20 apr 1908 in Hengelo; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Gerhard Heinrich Lansink op 28 jan 1927 (civil) in Hengelo, en is gescheiden van op 30 jan 1939 in Hengelo. Gerhard is geboren op 9 nov 1899 in Coesfeld (Noordrijn-Westfalen), Duitsland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Willemina Alida Lansink  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 aug 1931 in Hengelo; is gestorven op 4 dec 2019 in Almelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Willemina Alida Lansink Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren op 1 aug 1931 in Hengelo; is gestorven op 4 dec 2019 in Almelo.

    Willemina is getrouwd met Roelof Wierbosch op 2 feb 1956 (civil) in Hengelo. Roelof is geboren in okt 1930 in Enschede; is gestorven op 3 jul 2011. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.