Hermanni Reimerinck op den Aarninckhoff

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Hermanni Reimerinck op den Aarninckhoff en is gestorven.

    Hermanni is getrouwd met Joannae Bruninck op 4 mei 1773 (religious) in Statie Deurningen. Joannae en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Joanna Reimerinck op den Aarninckhoff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hasselo; is gedoopt op 15 mei 1774 in Statie Deurningen; en is gestorven.
    2. 3. Gerardus Joannes Reimerinck op den Aarninckhoff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hasselo; is gedoopt op 30 sep 1776 in Statie Deurningen; en is gestorven.
    3. 4. Hermannus Reimerinck op den Aarninckhoff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hasselo; is gedoopt op 4 feb 1780 in Statie Deurningen; en is gestorven.
    4. 5. Albertus Reimerinck op den Aarninckhoff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hasselo; is gedoopt op 28 aug 1783 in Statie Deurningen; en is gestorven.
    5. 6. Joannes Henricus Reimerinck op den Aarninckhoff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hasselo; is gedoopt op 31 mei 1786 in Statie Deurningen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Joanna Reimerinck op den Aarninckhoff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hermanni1) is geboren in Hasselo; is gedoopt op 15 mei 1774 in Statie Deurningen; en is gestorven.

  2. 3.  Gerardus Joannes Reimerinck op den Aarninckhoff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hermanni1) is geboren in Hasselo; is gedoopt op 30 sep 1776 in Statie Deurningen; en is gestorven.

  3. 4.  Hermannus Reimerinck op den Aarninckhoff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hermanni1) is geboren in Hasselo; is gedoopt op 4 feb 1780 in Statie Deurningen; en is gestorven.

  4. 5.  Albertus Reimerinck op den Aarninckhoff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hermanni1) is geboren in Hasselo; is gedoopt op 28 aug 1783 in Statie Deurningen; en is gestorven.

    Albertus is getrouwd met Elisabeth Meuleman op 10 feb 1820 (civil) in Weerselo. Elisabeth (dochter van Berend M?lman en Janna Scholten) is geboren in Deurningen; is gedoopt op 4 mei 1798 in Statie Deurningen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Maria Aarninkhof  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1833; is gestorven in 1899.

  5. 6.  Joannes Henricus Reimerinck op den Aarninckhoff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hermanni1) is geboren in Hasselo; is gedoopt op 31 mei 1786 in Statie Deurningen; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 7.  Maria Aarninkhof Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Albertus2, 1.Hermanni1) is geboren in 1833; is gestorven in 1899.

    Maria is getrouwd met Gerrit Jan Wiggers op 12 aug 1858 (civil) in Weerselo. Gerrit (zoon van Joannes Wiggers op M?nnik en Aleida Egberink) is geboren in 1823; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Johanna Wiggers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1587; en is gestorven.
    2. 9. Lambertus Wiggers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1862; is gestorven in 1934.
    3. 10. Johannes Wiggers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1864; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 8.  Johanna Wiggers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Maria3, 5.Albertus2, 1.Hermanni1) is geboren in 1587; en is gestorven.

  2. 9.  Lambertus Wiggers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Maria3, 5.Albertus2, 1.Hermanni1) is geboren in 1862; is gestorven in 1934.

  3. 10.  Johannes Wiggers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Maria3, 5.Albertus2, 1.Hermanni1) is geboren in 1864; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.