Jilke Kuperus

Mannelijk 1868 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Jilke Kuperus is geboren op 30 mrt 1868 in Wommels; en is gestorven.

    Jilke is getrouwd met Dine Oosterveld op 19 dec 1890 (civil) in Hengelo. Dine is geboren op 30 mrt 1871 in Goor; is gestorven op 5 apr 1942 in Stad Delden. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Antje Maria Kuperus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 mei 1891 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Maria Trijntje Kuperus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 18 mrt 1893 in Hengelo; en is gestorven.
    3. 4. Gerridina Kuperus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 nov 1895 in Hengelo; en is gestorven.
    4. 5. Jelkine Kuperus  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1898 in Davos (Graubünden), Zwitserland; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Antje Maria Kuperus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jilke1) is geboren op 5 mei 1891 in Hengelo; en is gestorven.

    Antje is getrouwd met Jan Hendrik Mors op 4 sep 1915 (civil) in Hengelo. Jan (zoon van Johannes Mors en Jenneken Hazekamp) is geboren op 3 sep 1889 in Hengelo-Woolde; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Jenneken Dina Mors  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 nov 1916 in Hengelo; is gestorven op 7 jun 2001 in Hengelo.
    2. 7. Jenneken Mors  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in sep 1920 in Hengelo; is gestorven vóór 2025.

  2. 3.  Maria Trijntje Kuperus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jilke1) is geboren op 18 mrt 1893 in Hengelo; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Johannes Mors op 28 apr 1923 (civil) in Hengelo. Johannes (zoon van Johannes Mors en Jenneken Hazekamp) is geboren op 22 jan 1894 in Hengelo-Woolde; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  3. 4.  Gerridina Kuperus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jilke1) is geboren op 20 nov 1895 in Hengelo; en is gestorven.

    Gerridina is getrouwd met Johannes Arnoldus Gaalman op 18 nov 1926 (civil) in Hengelo. Johannes (zoon van Jan Gaalman en Toontje Gerritsen) is geboren op 22 feb 1896 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 5.  Jelkine Kuperus Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jilke1) is geboren in 1898 in Davos (Graubünden), Zwitserland; en is gestorven.

    Jelkine is getrouwd met Gerard Naafs op 16 dec 1920 (civil) in Hengelo. Gerard (zoon van Jan Hendrik Naafs en Gerritdina Zonnebeld) is geboren op 13 mei 1891 in Hengelo; is gestorven op 13 sep 1944 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Jan Hendrik Naafs  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in mrt 1922 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 6.  Jenneken Dina Mors Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Antje2, 1.Jilke1) is geboren op 10 nov 1916 in Hengelo; is gestorven op 7 jun 2001 in Hengelo.

  2. 7.  Jenneken Mors Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Antje2, 1.Jilke1) is geboren in sep 1920 in Hengelo; is gestorven vóór 2025.

  3. 8.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Maria2, 1.Jilke1)

  4. 9.  Jan Hendrik Naafs Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Jelkine2, 1.Jilke1) is geboren in mrt 1922 in Hengelo; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.