(Catharina Adelheid HARING)

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  (Catharina Adelheid HARING) en is gestorven.

    (Catharina is getrouwd met (Paulus Johannes VAN DER PENNEN) op 27 okt 1910 (civil) in Enschede. (Paulus en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Geertrui Wilhelmina Elisabeth Maria VAN DER PENNEN  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 21 okt 1911 in Enschede; en is gestorven.
    2. 3. Paulus Johannes VAN DER PENNEN  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 apr 1913 in Enschede; en is gestorven.
    3. 4. Wilhelmus Antonius VAN DER PENNEN  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 31 mei 1916 in Zwolle; is gestorven op 26 jan 2001.


Generatie: 2

  1. 2.  Geertrui Wilhelmina Elisabeth Maria VAN DER PENNEN Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.(Catharina1) is geboren op 21 okt 1911 in Enschede; en is gestorven.

    Geertrui is getrouwd met Cornelis MOSSEL op 26 sep 1936 (civil). Cornelis is geboren op 13 sep 1906 in Vollenhove; is gestorven op 9 apr 1993 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Paulus Johannes VAN DER PENNEN Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.(Catharina1) is geboren op 8 apr 1913 in Enschede; en is gestorven.

  3. 4.  Wilhelmus Antonius VAN DER PENNEN Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.(Catharina1) is geboren op 31 mei 1916 in Zwolle; is gestorven op 26 jan 2001.

    Wilhelmus is getrouwd met Gerardina Gesina SPIJKERMAN op 16 jul 1938 (civil) in Steenwijk. Gerardina is geboren op 8 dec 1910 in Steenwijk; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.