Jan Willem Harmsen

Mannelijk 1886 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Jan Willem Harmsen is geboren op 24 nov 1886 in Warnsveld; en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Gezina Teesink op 16 okt 1913 (civil) in Hengelo. Gezina (dochter van Engelbartus Teesink en Johanna Geerdink) is geboren op 15 feb 1888 in Hengelo-Woolde; is gestorven op 1 apr 1945 in Hengelo. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Engelbertus Harmsen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in aug 1914 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Gerrit Harmsen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 aug 1914 in Hengelo; is gestorven op 7 nov 2008 in Hengelo.
    3. 4. Grietje Harmsen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 jun 1920 in Hengelo; is gestorven op 2 jul 2016 in Hengelo.


Generatie: 2

  1. 2.  Engelbertus Harmsen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jan1) is geboren in aug 1914 in Hengelo; en is gestorven.

  2. 3.  Gerrit Harmsen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jan1) is geboren op 14 aug 1914 in Hengelo; is gestorven op 7 nov 2008 in Hengelo.

  3. 4.  Grietje Harmsen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jan1) is geboren op 5 jun 1920 in Hengelo; is gestorven op 2 jul 2016 in Hengelo.

    Grietje is getrouwd met Rinze Peter Elzinga in jun 1945 (civil) in Hengelo. Rinze (zoon van Wiebe Elzinga en Apolonia Maria Engel) is geboren op 3 feb 1898 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.