Neeltje van der Meijden

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Neeltje van der Meijden en is gestorven.

    Gezin/Partner: Cornelis van Donkelaar. Cornelis en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Geertje van Donkelaar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1857 in Maarn; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Geertje van Donkelaar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Neeltje1) is geboren in 1857 in Maarn; en is gestorven.

    Geertje is getrouwd met Jan van der Wijngaard op 17 okt 1878 (civil) in IJsselstein. Jan (zoon van Willem van der Wijngaard en Dirkje den Oudsten) is geboren in 1856 in IJsselstein; is gestorven op 2 apr 1922 in IJsselstein. [Gezinsblad] [Familiekaart]





Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.