Aeltjen Thijssen

Vrouwelijk 1654 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Aeltjen Thijssen is gedoopt op 27 mrt 1654 in Hengelo; en is gestorven.

    Aeltjen is getrouwd met Frerick Camp op 7 mrt 1675 (religious) in Hengelo. Frerick (zoon van Mattheus Camp en Trijntjen Jansdr ten Brinckhuijs) is gedoopt op 15 mei 1653 in Hengelo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Catharina Fredricks Camp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 jan 1676 in Hengelo; en is gestorven.
    2. 3. Jan Camp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 sep 1677 in Hengelo; en is gestorven.
    3. 4. Joanna Fredericks Kamps  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 mrt 1679 in Hengelo; en is gestorven.
    4. 5. Derck Frederiksen Kamp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 26 jun 1681 in Hengelo; en is gestorven.
    5. 6. Mattheus Camp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 aug 1683 in Hengelo; en is gestorven.
    6. 7. Harmen Camp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 3 mei 1685 in Hengelo; en is gestorven.
    7. 8. Fransciscus Camp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 jan 1688 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Catharina Fredricks Camp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aeltjen1) is geboren op 9 jan 1676 in Hengelo; en is gestorven.

    Catharina is getrouwd met Wolter Jansen Hermelinck op 4 dec 1698 (religious) in Hengelo. Wolter en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Gesina Hermelinck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hengelo; is gedoopt in 1699 in Delden; en is gestorven.
    2. 10. Hermannus Hermelinck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hengelo; is gedoopt in 1705 in Delden; en is gestorven.
    3. 11. Mattheus Hermelinck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hengelo; is gedoopt in 1710 in Delden; en is gestorven.

  2. 3.  Jan Camp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aeltjen1) is geboren op 13 sep 1677 in Hengelo; en is gestorven.

  3. 4.  Joanna Fredericks Kamps Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aeltjen1) is geboren op 23 mrt 1679 in Hengelo; en is gestorven.

    Joanna is getrouwd met Gerrit Ensman op 27 feb 1707 (civil) in Hengelo. Gerrit en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 5.  Derck Frederiksen Kamp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aeltjen1) is gedoopt op 26 jun 1681 in Hengelo; en is gestorven.

    Derck is getrouwd met Heijle van Alstede op 15 okt 1714 (religious) in Hengelo. Heijle (dochter van Joost Hendericks van Alstede en Jenneken Jansen ten Bueren) is gedoopt op 12 dec 1675; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 12. Janna Kamp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt circa 1716 in Delden; en is gestorven.
    2. 13. Harmina Kamp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 8 apr 1718 in Delden; en is gestorven.
    3. 14. Frederic Kamp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt in 1719 in Delden; en is gestorven.
    4. 15. Franciscus Kamp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 24 mei 1722 in Delden; en is gestorven.
    5. 16. Derk Kamp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt circa 1724 in Delden; en is gestorven.
    6. 17. Jan Kamp  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt circa 1728 in Delden; en is gestorven.

  5. 6.  Mattheus Camp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aeltjen1) is geboren op 12 aug 1683 in Hengelo; en is gestorven.

  6. 7.  Harmen Camp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aeltjen1) is geboren op 3 mei 1685 in Hengelo; en is gestorven.

  7. 8.  Fransciscus Camp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aeltjen1) is geboren op 15 jan 1688 in Hengelo; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 9.  Gesina Hermelinck Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Catharina2, 1.Aeltjen1) is geboren in Hengelo; is gedoopt in 1699 in Delden; en is gestorven.

  2. 10.  Hermannus Hermelinck Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Catharina2, 1.Aeltjen1) is geboren in Hengelo; is gedoopt in 1705 in Delden; en is gestorven.

  3. 11.  Mattheus Hermelinck Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Catharina2, 1.Aeltjen1) is geboren in Hengelo; is gedoopt in 1710 in Delden; en is gestorven.

  4. 12.  Janna Kamp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Derck2, 1.Aeltjen1) is gedoopt circa 1716 in Delden; en is gestorven.

  5. 13.  Harmina Kamp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Derck2, 1.Aeltjen1) is gedoopt op 8 apr 1718 in Delden; en is gestorven.

  6. 14.  Frederic Kamp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Derck2, 1.Aeltjen1) is gedoopt in 1719 in Delden; en is gestorven.

  7. 15.  Franciscus Kamp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Derck2, 1.Aeltjen1) is gedoopt op 24 mei 1722 in Delden; en is gestorven.

  8. 16.  Derk Kamp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Derck2, 1.Aeltjen1) is gedoopt circa 1724 in Delden; en is gestorven.

  9. 17.  Jan Kamp Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Derck2, 1.Aeltjen1) is gedoopt circa 1728 in Delden; en is gestorven.




Extra Links

Contact

Contact opnemen

Bericht van de webmaster

Wij doen er alles aan om ons onderzoek te documenteren. Heeft u iets dat u graag wilt toevoegen, neem dan contact met ons op.